Marka

Nadrzędnym celem Chicago Pneumatic jest dostarczanie najwyższej klasy usług o zakresie globalnym oraz zapewnienie wsparcia o zakresie lokalnym zarówno jeśli chodzi o nasze rozwiązania do serwisowania pojazdów, jak i okazywanie wsparcia naszym klientom z branży przemysłowej i budowlanej.

Osiągamy to poprzez dedykowane portfolio naszych produktów oraz silnie rozwiniętą sieć współpracujących z nami autoryzowanych dystrybutorów.

chicago-pneumatic-sign

Generujemy wartość dodaną poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w celu spełnienia Twoich potrzeb bazując na dekadach naszych doświadczeń.

Jakie znaczenie nasza misja może mieć dla Twojego biznesu? W ostatecznym rozrachunku sprowadza się to do zwiększenia Twojej produktywności. CP sprawia, iż ciężkie prace stają się łatwiejszymi.

People. Passion. Performance.

niezawodne-kompresory

Niezawodne, solidne kompresory i narzędzia do serwisowania pojazdów, produkcji (wytwarzania) jak i prac budowlanych

ogromny-potencjal

Ogromny potencjał dekad doświadczeń oraz nieustanne dążenie do innowacyjności, aby móc zapewnić Ci właściwy sprzęt oraz usługi

globalny-zasieg

Globalna obecność w celu zapewnienia silnego wsparcia o zasięgu lokalnym, włączając w to w pełni oddanych sprawie dystrybutorów